NBA İddaa Tahminleri 17 Haziran 2021 Perşembe

Perşembe gecesi oynanacak iki play-off maçı için ekibimiz, NBA iddaa tahminleri yayınladı. Takımların form grafiği, oyuncuların son durumlarını inceleyerek oluşturulan banko NBA analizleri, futbol tahminleri kadar isabet yüzdesine sahip. Siz de bizi takip edin, ceplerinizi doldurun!

17.06.2021 NBA İddaa Tahminleri

Utah Jazz – Los Angeles Clippers – Toplam Sayı 218,5 Üstü

Son iki maçı deplasmanda kaybederek seride psikolojik üstünlüğünü kaybeden Utah Jazz için işler zora girdi. Fakat Mike Conley’in eksikliğini derinden hissettiler. Dolayısıyla onsuz çıktıkları son iki maçta asist konusunda epey geride kaldılar. Fakat hücum yükü Donovan Mitchell ve Jordan Clarkson’ın omuzlarına bindi. Ayrıca son maçta farkın otuzlara dayandığı noktada Bojan Bogdanovic’in devreye girmesiyle toparladılar. Los Angeles Clippers farklı kazanılan son iki maçtan sonra avantaj elde etti. Dördüncü maçın ilk devresinde rakiplerini paramparça ettiler. Ayrıca Paul George ve Leonard önderliğinde oldukça sağlam performans sergilediler. Savunmada da iyi işler yapan ekip rakibi bire bir hücuma zorladı. Seriyi istediği noktaya getiren Los Angeles Clippers, Jazz deplasmanında serinin akıbetini belirleyecek bir beşinci maça çıkacaklar. Mike Conley’nin durumu hala belirsiz. İki takımın seride oynadığı maçların tamamında yüksek tempo ve bol sayı izledik. Özete perşembe gecesi NBA iddaa tahminleri için önerim 218,5 üst olacak.

Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers Kazanır

Dördüncü maçta ikinci periyotta maçı alacak kadar farkı yakalayan Philadelphia 76ers, sonrasında temposunun düşmesine engel olamadı. Ayrıca ikinci yarıda Joel Embiid kötü performansı Atlanta’nın maça ortak olmasını sağladı. Fakat Embiid’in bu düşüşüne rağmen Doc Rivers, Harris ve Curry ikilisini devreye sokamadı. Yine de bu kadar kötü ikinci yarı performansına rağmen maçı alabilecekleri fırsatlar da ellerine geldi. Ama yine değerlendiremediler. Ve Trae Young’ın tepe ikili oyunlarını savunmakta son karşılaşmada çok aksadılar. Evindeki dördüncü maçı 103-100 kazanan Atlanta seriye tutunmayı başardı. İlk yarıda varlık gösteremeyen John Collins, ikinci yarıda maça ağırlığını koydu. Ve onun basketbolunun da etkisiyle kazandılar.Omuz sakatlığının da etkisiyle Trae Young skor konusunda sorunlar yaşadı. Ama yaptığı 18 asistle oldukça başarılıydı. Atlanta yine de Philadeplphia’ya göre tecrübesiz ve fiziksel olarak dezavantajlı konumda. Bu deplasmanda direnmelerini zor görüyorum. Sonuç olarak 17 Haziran gecesi NBA iddaa tahminleri için son tercihim Philadelphia 76ers galibiyeti.

EN YÜKSEK ORANLAR BURADA!

 


Benzer içerikler