Günün NBA Tahminleri 9 Eylül 2020 Çarşamba

nba banko maçlarHer güne özel hazırladıkları basketbol tahminleri ile ceplerinizi dolduran ekibimiz, günün NBA tahminleri 9 Eylül ile karşınızda. Takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen uzmanlarımız, paranızı katlayacak öneriler belirlediler. İşte kazandıracak banko NBA tahminleri:

Günün NBA Tahminleri 9 Eylül Çarşamba

Milwaukee Bucks – Miami Heat

Serinin dördüncü maçında Antetokounmpo da 11 dakika oynadıktan sonra sakatlanıp maçı terkedince Heat oyuncuları biraz fazla rahatlamış olacaklar ki özellikle hücumdaki üretkenlikleri azaldı. Sonunda Bucks’ta Middleton uzatmaya giden maçta adeta yorulmak nedir bilmeyerek müthiş bir performans ortaya koydu ve takımını süpürülmekten kurtardı. Tabii bu Bucks’ın işinin hala çok zor olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Heat tarafında buradan alınacak ders belli. Bir kez daha işi tamamen Adebayo’ya bırakmayacaklardır veya maçın son çeyreğinde koskoca beş dakikayı skorsuz geçirmeyeceklerdir. Kazanarak bu seriye son verirler.

TAHMİN: Miami Heat Kazanır
ORAN: 1,50

Houston Rockets – Los Angeles Lakers

Serinin ilk maçında Houston’ın süratine teslim olan Lakers, özellikle LeBron James’in vites artırdığı bu maçta kazanmasını bildi. Tabii Rockets da ilk maçtaki üç sayılık isabet yüzdesinin ve sayısının altında kaldı. Özellikle ilk yarıda farkı 20 sayının üzerine çıkarmışken üçüncü çeyrek sonunda geriye düşmeleri şampiyonluk adayı bir takım için iyi bir görüntü değildi. Serinin hala ortada olduğu açık. Yüksek tempolu geçecek maçta bol sayı çıkacaktır.

TAHMİN: Toplam Sayı 219,5 ÜST
ORAN: 1,45

 


Benzer içerikler