Günün NBA Tahminleri 8 Eylül 2020 Salı

nba banko maçlarSalı gecesinin basketbol analizleri ile karşınızdayız. Gece bülteninde yer alan maçlarda, takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen ekibimiz, bugünün bankolarını belirledi. İşte günün NBA tahminleri 8 Eylül:

Günün NBA Tahminleri 8 Eylül

Toronto Raptors – Boston Celtics

Serinin ilk iki maçındaki büyük Celtics egemenliği sonrası Raptors için tünelin sonunda ışık görünmüyordu ancak önce mucizevi son saniye üçlüğüyle ilk galibiyetleri geldi. Celtics’in dördüncü maçta rakibine yakalanmayacağını bekliyorduk ki Raptors muhteşem bir maç çıkarmasa da en azından rakibinden daha iyiydi ve seri 2-2’ye geldi. Şimdi 3 maçlık yeni bir seri başlıyor. Son maçta Celtics tarafında seride daha önce hiç görmediğimiz oldukça kötü bir üç sayı isabet yüzdesi vardı. Aksine Raptors kendi standartlarının üzerinde bir üç sayı performansı sergiledi. Bu maç serinin gidişatı için oldukça önemli. İki takımın da savunma performanslarını ön plana çıkaracağı düşünülürse az sayı çıkar.

TAHMİN: Toplam Sayı 212,5 ALT
ORAN: 1,65

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers

Serinin ikinci maçında Nuggets’ın daha dirençli olacağını tahmin ediyorduk ancak fazlasını yaptılar ve kazandılar. Jamal Murray yine yüzdeli oynarken özellikle Jokic Clippers’a karşı engellenemez bir güç oldu. Fakat Jokic’in bu maçta oynayıp oynayamayacağı belli değil Nuggets tarafından detaylı bir açıklama gelmedi. Son maçta da gördüğümüz kadarıyla Clippers için artık serinin hiçbir maçı ilk maç gibi olmayacak. Denver son ana kadar maçın içinde kalacaktır.

TAHMİN: Denver Nuggets Kazanır (+10,5)
ORAN: 1,50

 


Benzer içerikler