Günün NBA Tahminleri 25 Ağustos 2020 Salı

cumartesi nba tahminleriHer güne özel hazırladıkları basketbol tahminleri ile ceplerinizi dolduran ekibimiz, günün NBA tahminleri 25 Ağustos ile karşınızda. Takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen uzmanlarımız, paranızı katlayacak öneriler belirlediler. İşte kazandıracak banko NBA tahminleri:

Günün NBA Tahminleri 25 Ağustos Salı

Miami Heat – Indiana Pacers

Miami, çetin geçmesi gereken bu seriyi süpürmeye yakın. Indiana tarafında Sabonis’in yokluğundan da yararlanan ekip rahat bir 3 maç geçirdi. Butler, Dragic ve Adebayo’nun performansları bu skorun çıkmasında önemli. Indiana’nın buradan seriyi döndürmesi oldukça zor. Bir sonraki olası eşleşme için Milwaukee’ye gözdağı verme hedefindeler. Miami kazanarak 4-0 ile seriyi geçecektir.

TAHMİN: Miami Heat Kazanır
ORAN: 1,30

Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers

Lakers yavaş yavaş toparlanmaya başlardı ve form tuttu. Portland ise normal sezonda da sorun yaşadığı savunma problemleri gün yüzüne çıktı. Yorgunluk da onları etkileyerek sahadaki performansa yansıdı. Hücum olarak Lakers tam istenilen havaya giremese de, iyi bir savunma takımı olmaları krizi çözmelerini sağladı. Bu maçta da bu avantajları ile kazanarak seriyi kısa sürede bitirmek için önemli bir adım atarlar.

TAHMİN: Los Angeles Lakers Kazanır (-5,5)
ORAN: 1,45

 


Benzer içerikler