Günün NBA Tahminleri 24 Ağustos 2020 Pazartesi

19 aralık nba tahminleriHer güne özel hazırladıkları basketbol tahminleri ile ceplerinizi dolduran ekibimiz, günün NBA tahminleri 24 Ağustos ile karşınızda. Takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen uzmanlarımız, paranızı katlayacak öneriler belirlediler. İşte kazandıracak banko NBA tahminleri:

Günün NBA Tahminleri 24 Ağustos Pazartesi

Brooklyn Nets – Toronto Raptors

Raptors 25 sonra ilk kez play-off’ta rakibini süpürme şansı elde etti. Şampiyon oldukları sezonda dahi bunu gerçekleştiremediler. Diğer turda olası rakip Boston’da turu 4-0 geçmeye yakın. Bu şartlar düşünüldüğünde uzatmak istemezler. Zaten Brooklyn’in de play-off’a kalması sürpriz yaratmıştı. Bunları göz önünde bulundurduğumuzda parkeye daha motive çıkacak Toronto, farklı galibiyetle seriye son verecektir.

TAHMİN: Toronto Raptors Kazanır (-9,5)
ORAN: 1,40

Utah Jazz – Denver Nuggets

Pandemi sonrasında seyircisiz oynanan bu play-off turundaki garipliklere bir de bu serideki istikrarsız performanslar eklendi. Parkeye çıkılmadan maçın sonucu kestirmek oldukça zor. Utah daha ağır bassa da Denver’in kazandığı tek maçta uzatmalarda skor alınmıştı. Denver hücumda Jokic’in eline bakar durumda. Utah daha dengeli oynuyor. Seride farkı ikiye çıkarmak adına Utah bir adım önde olan taraf.

TAHMİN: Utah Jazz Kazanır
ORAN: 1,50

 


Benzer içerikler