Günün NBA Tahminleri 10 Eylül 2020 Perşembe

cumartesi nba tahminleriHer güne özel hazırladıkları basketbol tahminleri ile ceplerinizi dolduran ekibimiz, günün NBA tahminleri 10 Eylül ile karşınızda. Takımların güncel haberlerini ve oyuncu istatistiklerini inceleyen uzmanlarımız, paranızı katlayacak öneriler belirlediler. İşte kazandıracak banko NBA tahminleri:

Günün NBA Tahminleri 10 Eylül Perşembe

Boston Celtics – Toronto Raptors

Beşinci maç Celtics’in serinin ilk iki maçındaki gibi baştan sonra üstün götürdüğü bir mücadele oldu. Raptors’ı 89 sayıda tutarak kazandılar. Son maçta toparlanmaları da seriyi bitirmeleri için yeterli olacaktır. Tabii ki Raptors son şampiyon ve asla küçümsenmemesi gereken bir rakip ancak Celtics’in bir kez daha işi uzatmamak için elinden geleni yapacağını düşünüyorum. Çünkü 3-3 olursa mental açıdan yedinci maçta dengeler çok fazla değişebilir.

TAHMİN: Boston Celtics Kazanır
ORAN: 1,45

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers

Nuggets serinin ikinci maçını kazanırken takımın yıldızları gerçek performanslarını sahaya yansıtabilmişti. Özellikle Jokic fark yaratan, Clippers’a en çok sıkıntı yaratan oyuncuydu. Üçüncü maçta da aynı şekilde sıkıntı yaratmaya devam etti. Hatta Nuggets son çeyreğin ilk bölümünde de öndeydi ancak Clippers’ın son bölümdeki rallisini kesemeyince kaybettiler. Nuggets’ın savunmada da iyi iş çıkarmadıktan sonra maç kazanabilmesi kolay değil. Serinin kaderi Clippers’ın oyun planına ne kadar sadık kalacağıyla alakalı olacak. Denver yine son saniyeye kadar maçın içinde kalacaktır.

TAHMİN: Denvere Nuggets Kazanır (+10,5)
ORAN: 1,45

 


Benzer içerikler