12 Haziran Cumartesi Euro 2020 Kuponu

Turnuvaya oldukça iyi hazırlanan ekibimiz cumartesi günü bülteninde yer alan maçlardan oluşan kazandıracak Euro 2020 kuponu ile karşınızda. Avrupa Şampiyonası tahminleri yanı sıra diğer liglerdeki maçları da inceleyen ekibimizin banko maçlar seçimlerini paylaştılar. Tüm içeriklerimiz, siz bahis severler için her gün güncel bir şekilde paylaşılmaktadır.

Euro 2020 Kuponu 12.06.2021 Cumartesi

Galler – İsviçreİsviçre Kaybetmez1,25
Danimarka – FinlandiyaDanimarka Kazanır1,45
Belçika – Rusya1,5 Gol Üstü1,30
Toplam Oran:HEMEN OYNA!2,35

Galler – İsviçre

Eleme gruplarında takımın başında olan Ryan Giggs, turnuvada takımın başında olamayacak. Fakat aynı felsefenin devam etmesi adına onun ekibinden Rob Page ile buraya geldiler. Ama en önemli oyuncuları hücum hattında olsa da daha çok savunmaları ile ön plana çıktılar. İsviçre ise son 3 turnuvada olduğu gibi yine burada mücadele edecek. Ayrıca katıldıkları bu organizasyonların tamamında gruptan çıkmayı başardılar. Dolayısıyla da ilk maçtan avantaj elde etmek isteyeceklerdir. Cumartesi Euro 2020 kuponu için ilk tercihim İsviçre kaybetmez olacak.

Danimarka – Finlandiya

Danimarka 2019’da oynanan elemelerin ardından geçen sürede teknik direktör değişikliği yaptı. Dolayısıyla buraya Kasper Hjulmand yönetiminde geldiler. Fakat oyun yapısını fazla değiştirmeyen teknik adam hücum hattında ilerleme de kaybetti. Finlandiya ise tarihinde ilk kez büyük bir turnuvada boy gösterecek. Dolayısıyla burada tecrübe sahibi bir ekibe sahip değiller. Fakat Pukki, Fredrik Jensen, ve Hradecky gibi Avrupa’nın önemli liglerinde oynayan oyunculara sahipler. Özetle 12 Haziran Euro 2020 kuponu için seçimim Danimarka kazanır.

Belçika – Rusya

Altın jenerasyonla bir kupa sevinci yaşayamayan Belçika’nın büyük turnuvalardaki favori konumu devam ediyor. Ancak buraya gelirken Hazard ve De Bruyne’ün durumların belirsiz olması canları sıktı. Fakat Lukaku’nun müthiş bir sezon sonrasında takımın gol yükünü çekeceğini düşünüyorum. Rusya ise elemelerde sadece iki mağlubiyet almıştı ve bunlar da bugünkü rakibi Belçika karşısında gelmişti. Ama buna rağmen rakip fileleri sarsmayı başarmışlardı. Kendi evlerinde oynamalarında dolayı taraftar desteği ile Belçika’ya zorluk çıkartabilirler. Euro 2020 kuponu için önereceğim son seçimim ise 1,5 gol üstü tercihi.

 


Benzer içerikler